Корзина
21 отзыв
Харьковвулиця Богдана Хмельницького, 24
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
+380507032658
+380683878612
+380507032658
Оборудование и инструмент для СТО

О нас

Інструмент та обладнання для СТО від компанії "Гранд Інструмент"

Ви власник великого фірмового автосервісу, невеликого СТО, шиномонтажу або ж робите послуги з обслуговування автомобілів у власному гаражі? Для роботи Вам знадобиться відповідне устаткування для СТО і професійний інструмент без якого не обійтися.

Сучасний етап розвитку країни характеризується не лише зростанням автопарку, а також і потребою в обслуговуванні автомобілів з пробігом, що спричиняє за собою стрімкий розвиток мережі автомобільного сервісу. У таких умовах потреба у високоякісному і прийнятному за ціною устаткуванні для СТО і ручному інструменті виходить на перший план. Багато власників автосервісного бізнесу, керівники підприємств і просто автолюбителі стикаються з питанням, як правильно вибрати і де можна отримати повний спектр послуг з придбання і подальшого обслуговування устаткування для свого автосервісу.

У нас Ви можете отримати кваліфіковану консультацію фахівців, придбати інструмент та обладнання за максимально вигідною та зрозумілою ціною.